TRENING WINGS FOR LIFE WORLD RUN - BBL Nocą

Dominika Stelmach, Grzegorz Urbańczyk i Bartosz Olszewski znani są z tego, że biegają, bo lubią. Podczas Wings for Life World Run ich ucieczkę przed samochodem – metą, śledzili kibice na całym świecie. Teraz wszyscy chętni będą mieli szansę, by poznać ich osobiście. Już w najbliższy poniedziałek Dominika, Grzegorz i Bartek, wraz z zemną poprowadzą spotkanie Biegam Bo Lubię NOCĄ. Początek o godz. 20:00 pod radiową Trójką, ul. Myśliwiecka 3/5/7. 

O tym, że w grupie biega się raźniej, wie każdy, kto choć raz tego spróbował. Jedną z okazji do wspólnego treningu w doborowym gronie będzie spotkanie Biegam Bo Lubię NOCĄ (1 lutego), do którego dołączą zwycięzcy Wings for Life World Run w Polsce w 2014 i 2015 roku. Razem poprowadzimy trening, podzielimy się swoim biegowym doświadczeniem, a także opowiedzą o formacie Światowego Biegu i zdradzą swoje plany na jego 3. edycję. 
W poniedziałek, o 20:00, pod radiową Trójką pojawią się także ambasadorzy biegu: Paulina Holtz, Krzysztof Łoniewski, brązowa Mistrzyni Europy w biegu na 800 m – Joanna Jóźwik oraz żużlowcy bracia Pawliccy i Maciej Janowski. Wszyscy już teraz przygotowują się, by 8. maja wystartować w Wings for Life World Run i pobiec dla tych, którzy biegać nie mogą.Wings for Life World Run to jedyny bieg na świecie, w którym tradycyjna linia mety jest zastąpiona samochodami pościgowymi (ruszającymi za uczestnikami 30 minut po starcie). 
Grzegorzowi Urbańczykowi w 2014 r. udało się uciekać przed „ruchomą metą” przez ponad 49 km. Podczas ubiegłorocznej edycji, Dominika Stelmach pokonała 41 km, zanim dogonił ją samochód, a Bartek Olszewski ukończył bieg po ponad 73 km. 
Nietypowy format sportowy pozwala zatem wziąć udział w biegu wszystkim, niezależne od ich zaawansowania, formy i indywidualnych celów. Z pewnością równie różnorodne grono miłośników aktywności fizycznej spotka się także w poniedziałek przy ul. Myśliwieckiej.
Biegam Bo Lubię NOCĄ ze zwycięzcami Wings for Life World Run
1 lutego 2016 r., start o godz. 20:00 spod radiowej Trójki, ul. Myśliwiecka 3/5/7
Więcej szczegółów można znaleźć na Facebook’u:

0 komentarze :

Premium Blogspot Templates
Copyright © 2012 BiegnijZwierzu.pl Blog Grzegorza Zwierzchonia