Piotr Łobodziński mistrzem Europy


Piotr Łobodziński (4Flex Sport Team) został mistrzem Europy w bieganiu po schodach podczas rozegranych w dniach 20-22 czerwca Towerrunning European Championships. Zaledwie sekundy zabrakło Bartoszowi Świątkowskiemu do zdobycia brązowego medalu. Na czwartym miejscu wśród kobiet uplasowała się Dominika Wiśniewska-Ulfik.

Rywalizacja o najwyższe lokaty toczyła się do samego końca. Łobodziński, który wygrał dwa pierwsze biegi w Wiedniu i Brnie, w kończących zawody zmaganiach w UFO Tower w Bratysławie musiał odeprzeć atak drugiego w klasyfikacji mistrzostw, Słowaka Tomasa Celko. Reprezentant gospodarzy zwyciężył w biegu, ale Łobodziński przybiegł na metę trzeci i obronił pozycję lidera, zdobywając tym samym upragnione mistrzostwo Europy.

Doskonale zaprezentował się drugi z reprezentantów 4Flex Sport Team, Bartosz Świątkowski. Polak zajął w UFO Tower drugą lokatę, tracąc zaledwie sekundę do Celko. Gdyby pokonał Słowaka, rzutem na taśmę zdobyłby brązowy medal mistrzostw. Skończyło się jednak na bardzo dobrej, czwartej pozycji. Brąz padł łupem Niemca Christiana Riedla.

Niewiele do medalu zabrakło też Dominice Wiśniewskiej-Ulfik. Lepsze od niej okazały się rewelacyjna Austriaczka Andrea Mayr oraz Lenka Svabikova (Czechy) i Maria Theresa Handlbauer (Austria).

Towerrunning European Championships 2014, czyli Mistrzostwa Europy w bieganiu po schodach rozegrane zostały w dniach 20-22 czerwca w trzech miastach - Wiedniu, Brnie i Bratysławie. Najlepsi towerrunnerzy Starego Kontynentu rywalizowali w trzech biegach o różnych dystansach i specyfice trasy. Medaliści zostali wyłonieni na bazie rankingu punktowego z całego turnieju. W przyszłym roku odbędą się pierwsze w historii Towerrunning World Championships. Ich gospodarzem będzie katarskie Doha.

Więcej informacji o Towerrunning European Championships na www.towerrunning.com

 4Flex Sport Team to drużyna wspierana przez  4Flex Sport

4Flex sport to wyjątkowe połączenie kolagenu naturalnego pochodzenia (Fortigel®) i L-karnityny. Białko przyczynia się do wzrostu i pomaga w utrzymaniu masy mięśniowej oraz zdrowych kości. Zhydrolizowana forma kolagenu ułatwia wchłanianie, a jego działanie zostało potwierdzone badaniami. Szczególnie wskazany dla osób uprawiających sport.
4Flex SPORT to wyjątkowe połączenie kolagenu naturalnego pochodzenia (Fortigel®) oraz L-karnityny.
Wyjątkowa, zhydrolizowana forma cząsteczki Fortigel® ma optymalną wielkość, co ułatwia wchłanianie. Działanie potwierdzone dowodami naukowymi.

Białko przyczynia się do wzrostu i pomaga w utrzymaniu masy mięśniowej oraz zdrowych kości

4Flex Sport jest szczególnie wskazany dla osób uprawiających sport.

Suplement diety. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej produktu.
Premium Blogspot Templates
Copyright © 2012 BiegnijZwierzu.pl Blog Grzegorza Zwierzchonia