medal 11. PZU Półmaratonu Warszawskiego

11. PZU Półmaraton Warszawski zbliża się wielkimi krokami. W ciągu najbliższych tygodni organizatorzy będą ujawniać coraz więcej informacji, dotyczących zawodów. Ostatnio pokazali, jak będą wyglądać medale.

Kształtem przypomina ten zeszłoroczny. Tym razem jednak projekt zakładał, że medal będzie pokazywał kontury Warszawy. Na środku znajduje się oczywiście dystans, który jest przepleciony sznurówką. A to z kolei jest motyw, powtarzający się na koszulkach. Poniżej znajduje się także napis z pełną nazwą biegu. Z tyłu natomiast zaprojektowano też wolne miejsce na wygrawerowanie osiągniętego czasu na 11. PZU Półmaratonie Warszawskim.
fot. Fundacji „Maraton Warszawski”


fot. Fundacji „Maraton Warszawski”
Bardzo podoba mi się ta propozycja medalu.
Ja przypominam że biegnę w ramach akcji  #BiegamDobrze dla Amnesty International ( https://www.facebook.com/events/443618855847327/ ) ja już zebrałem potrzebną kwotę co jak pokazują zbiórki dla  Fundacji Amnesty International nie jest łatwe.
fot. Fundacji „Maraton Warszawski”

Działalność Amnesty nie jest tak popularna jak inne zbiorki podczas akcji #BiegamDobrze - wiec zachęcam do wspierania tych którzy jeszcze nie uzbierali minimum czyli 300 zł na przykład https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/charity/1033


Luty to ostatni miesiąc podstawowej opłaty za udział w biegu: 80 zł za pakiet z koszulką bawełnianą i 115 zł za wariant z koszulką techniczną adidas. Od 1 do 20 marca opłaty rosną kolejno do 120/155 zł, a jeszcze później do 160/195 zł za pakiet. Do 15 lutego przewidziany jest również deadline na rejestrację w biegu ścieżką charytatywną #BiegamDobrze. Każdy na prywatnym koncie zbiórki musi do tego czasu zgromadzić sumę przynajmniej 300 zł. Akcja #BiegamDobrze to największa w Polsce inicjatywa promująca charytatywną aktywność. Uczestnicy wybierają cel, na który chcą by przeznaczone były zebrane środki, a następnie promują w prywatnych kanałach swoje konto zbiórki, ustalają sobie cele i zadania do wykonania po osiągnięciu wyznaczonych progów. Zbierać można na rzecz jednej z sześciu organizacji: Fundacji Wcześniaki, WWF, Amnesty International, Fundacji Dzieci Niczyje, Fundacji Synapsis oraz Fundacji Rak’n’Roll. W dwóch ostatnich zbiórkach biegacze zgromadzili na cele charytatywne łącznie 350 tys. zł!


fot. Fundacji „Maraton Warszawski”


0 komentarze :

Premium Blogspot Templates
Copyright © 2012 BiegnijZwierzu.pl Blog Grzegorza Zwierzchonia